Životné poistenie

Kontakt

Životné a úrazové poistenie

Životné poistenie je finančné zabezpečenie vhodné pre každého človeka, ktorý pracuje alebo má príjem a má záväzky voči svojej rodine alebo spláca pôžičky, prípadne si chce nasporiť peniaze na čokoľvek. Ide o dobrovoľné poistenie, ktoré kryje smrť poisteného, prípade úraz alebo ďalšie pripoistenia podľa optimálneho výberu.

Úraz, prípadne choroba, môže so sebou priniesť nečakanú finančnú záťaž, ktorá môže ovplyvniť chod domácnosti. Ste vhodne chránený pre tento prípad? Potrebujete dostať od poisťovne pár EUR za zlomenú ruku, prípadne jazvu na čele, alebo chcete mať dôkladne kryté vážne úrazy, ktorý významne ovplyvnia Vás ďalší život?

Máte dostatočnú finančnú rezervu, potrebnú v prípade diagnostikovania niektorého závažného ochorenia? Ak nie, pre tento prípad je možné pripoistiť si kritické choroby.

V životnom poistení Vám poradíme pri výbere a zrealizujeme:

  • Kapitálové životné poistenie (k základnému poisteniu je možné dohodnúť pripoistenia, ako napr. denné odškodnenie za pobyt v nemocnici, odškodnenie za čas nevyhnutného liečenia, úrazové pripoistenia a p.),
  • investičné životné poistenie,
  • poistenie kritických chorôb,
  • úrazové a iné pripoistenia.